Sıkca Sorulan Sorular

kanvasplus %100 müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. Ürün garantisi, zamanında teslimat, ve devamlı çalışma ilkesi ile birlikte çalışmak dileklerimiz ile... 

Bu doğrultuda aşağıda sizlere genel bir bilgilendirme vermek istedik.

 Garanti Koşulları  
Mağazamızdaki ürünler ve fabrikamızda üretilen tüm ürünlerimiz genel olarak firmamızın garantisi altında olup; Sanayi Bakanlığının Tüketici Koruma Kanunu garanti koşulları geçerlidir.

 

Türkiye'nin heryerinden sipariş verebilirmiyim?

Ürünler anlaşmalı kargo firmaları ile gönderilmektedir. Ürünler Türkiyenin ulaşılabilir her noktasına gönderilebilir. Şu an itibari ile anlaşması yapılmış kargo firması SURAT KARGO’dur.

 

Seçmiş olduğumum ürünün siparşini nasıl verebilirim, nasıl ödeme yapabilirim ?

Seçmiş olduğunuz ürünün ebat, özellik, paket seçeneği, tasarım talebi varsa belirtip sepetinize ekleyebilir, havale eft  veya  kredi kartı seçeneklerinden birini seçip sepetim penceresinden siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Kargo bedeli nedir ve kim tarafından karşılanır ?

Tüm ürünler ÜCRETSİZ KARGO

 

Ürün elime kaç günde ulaşır ?

Ürünler  takip eden gün içerisine kargoya verilir,(Ortalama Teslim süresi 4 gündür.) 

 

Ürün hasarlı çıkarsa ne yapmalıyım ?

Ürünler kargoda gelebilecek her hangi bir olumsuzluğa göre itina ile ambalajlansa da biz tüm sorumluluğu kabul ediyor ve sizi hiç üzmeden yenisiyle değiştiriyoruz.

 

 

Ürünü çok beğendim fakat istediğim boyutlarında değişiklik talep edebilir miyim?

Fiyatı etkilemeyecek belirli oranlarda tüm ürünlerde küçültme veya büyültme yapılabilmesi mümkündür. Mail yoluyla mütabakata bağlanır.

 

Sen tasarla nasıl işler?

Sen Tasarla; evinize, odanıza yada ofisinize sizin tasarımınız olan tablo yada saatleri en uygun fiyat ve garanti kalitesiyle sahip olabilme olanağı için geliştirdiğimiz bir hizmettir.

Hizmet kapsamında beğendiğiniz bir görseli istediğiniz ebat ve malzeme ile uyguluyoruz.

 SEPETİM

Alışveriş sepetiniz boş!